Superhry - Online hry zdarma - Roztomilá sova

Superhry - Online hry zdarma

Emulator

Všechny naše hry jsou testovány a plně funkční. Pokud se vám hry nezobrazují je potřeba stáhnout Flash plugin.

Stáhnout pluginy
Kategorie: Logické hry

Roztomilá sova

 

 

roztomila sova
Hodnocení: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4.4 / 10
 
Počet spuštění: 4145

Pro spuštìní potøebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Popis hry

V této hře ovládáte sovu, pomocí které se máte dostat do cíle, respektive narazit do zvonku. Budete také muset ruzné upravovat předměty, aby sova do cíle měla připravenou cestu. Někdy není sova zapotřebi stačí pouze upravit předměty. Který předmět k čemu slouží se dozvíte v položce: How to play? Hru ovládáte pomoci myší a to tak že vždy klepnete na daný předmět(zobrazí se pilka) nebo probudíte sovu (trubka).

Ovládání

Myší

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, -

8.11.2017 10:14

No matter which major?[url=http://www.watchesplusonline.com]Replica watches[/url]?sale?show or event we attend, we always see more than a handful of complicated?[url=http://www.replicas-rolex.biz]Rolex Daytona[/url]?watches that are not at all, or only partially functional. Watchmakers and suppliers spend the last few weeks running up to these major events in a heated battle against time, trying to get these very rare and highly complex pieces to work – only for the?[url=http://www.replicaluxury.cn/]Replica watches UK[/url]?to be subjected to genuinely extreme tortures, as they are operated hundreds of times over the?[url=http://www.vogueluxury.ru]Replica handbags[/url]?course of a few days, and not exclusively by people who are familiar with how to handle these delicate?[url=http://www.rolexsreplicasuk.co.uk]Replica rolex[/url]?machines.

, -

9.9.2017 5:13

device to run [url=http://www.replicas-rolex.co]cheap rolex watches[/url] voice-recognition and coaching algorithms. Designers realized early on that most people would take their phones along with them anyway.“There was a lot of idle processing power sitting down in their [url=http://www.vogueluxury.cn]cheap replica handbags[/url] pockets,” says Luiz Dias, who manages the Radar Pace project at Oakley sunglasses replica.The system, run through an app [url=http://www.rolexsreplicasuk.co.uk]omega replica watches[/url] available for Android.


 

 

Anketa

Chcete být bohatí ?

  • ano
    54.4542152552
  • ne
    45.5457847448

Kamaradi

Skvělou zábavu a stále nové 1001 hry si můžeš zahrát na herním portále 1001hry.net

Online hry hraju už dlouho. Výborné hry mají na stránkách Webgames007.cz - webgames a 1001 her pro mladé a staré. Jsou tam hromady bezva her.

Kamarádka mi doporučila herní stránky Hry-1001-hry.cz - superhry a 1001 hry, kde jsou prej boží hry.

www.gam3s.cz

www.hryprodivky007.cz

www.hryprodivky-hry-online.cz

www.hryprodivky-hry-zdarma.cz

www.minihry007.cz

Zbírej medaile a hraj Super hry online zdarma.

www.nethry.eu

www.svatba-na-zamku.cz

www.webgames007.cz

www.zavodni-hry.cz

www.1000-online-her-zdarma.cz

Pařte od rádna do večera, vyzkoušejte hry zdarma na našem webu.

Pokud hledáš nejnovější online hry, pak zkus

www.hry1001hry.cz